Dealerská sít Kontakt

O nás

Kdo jsme?

Fellowes je globální výrobce a distributor takových výrobků zlepšujících kvalitu života v práci, doma i na cestách, jako jsou kancelářská zařízení, řešení pro archivaci, výrobky umožňující využití prostor v kanceláři i doma, osobní, průmyslové a obchodní čističe vzduchu.

Harry Fellowes firmu založil v roce 1917, kdy začal se slavnými po dnešní den archivačními krabicemi Bankers Box. Změny, které probíhaly v tehdejších kancelářských prostorách, měly také vliv na činnost firmy, která se rozšiřovala o stále nové kategorie, jako je technologické příslušenství nebo inovační výrobky, k nimž patří také první osobní skartovačka.

Od doby, kdy byla v Chicagu ve státě Illinois firma založená, si Fellowes postupně budoval pozici v zemích jako jsou: Spojené království, Kanada, Austrálie, Francie, Německo, Itálie, Holandsko, Polsko, Španělsko, Singapur, Japonsko, Korea, Čína a Rusko. Dnes se jedná o světovou firmu, která zaměstnává více než 1700 osob.

Fellowes Logo

Fellowes Logo

 

Mise a hodnota

Uvádění mise do života

Naší misí je dodávat inovační řešení pro pracoviště s dodržením nejvyšších standardů. Naším přáním je, aby lidi pracovali bezpečněji, pohodlněji a s větší jistotou. Fellowes po devět desetiletí neměnně upevňuje hodnoty, které jsou pro firmu nejdůležitější. Nejedná se o hesla, která byla cíleně naformulovaná Harrym Fellowsem a jeho dvěma syny Johnem a Folgerem, ale taková, která se vyvinula z vypracovaných několika generacemi způsobů péče o firmu. Věříme, že úspěch firmy je dílem našich zaměstnanců. Řídíme se společně čtyřmi základními pravidly:

Návrh hodnoty 360 stupňů

Fellowes Logo
  • Výrobky špičkové kvality
  • Pokročilá výroba
  • Komplexní marketing
  • Řešení pro podporu prodeje
  • Podpora pro spotřebitele

Dělení se o naše hodnoty

Fellowes Logo

Jelikož jsme firma s celosvětovým dosahem, chápeme, že se tyto základní hodnoty týkají všech našich zaměstnanců na celém světě, momentálních výzev i globálních ekologických problémů.

Fellowes odměňuje zaměstnance cenou Fellowes Forward Awards, kterou získávají týmy, jejichž činnost odpovídá našim hodnotám a klíčovým strategiím.

Fellowes podporuje Město naděje, inovační zdravotně-výzkumné centrum, které se věnuje prevenci a léčbě rakoviny a jiných smrtelných nemocí.

Sociální projekty Fellowes — program GIVE

Fellowes Logo

Fellowes je nejen firma, která vyrábí výrobky špičkové kvality, ale také zaměstnanci, kteří podporují místní i globální akce pomoci v rámci programu GIVE™. Tento program podporuje iniciativy ve čtyřech klíčových oblastech: sociální služby, celosvětová pomoc a rozvoj, vzdělávání a výzkum léčby rakoviny. Jednotlivé podporované akce hlásí zaměstnanci Fellowes, kteří se následně podílejí na jejich realizaci. V rámci programu GIVE™ zaměstnanci Fellowes Polsko spolupracují s Výchovným střediskem ve Varšavě. Zúčastňujeme se také charitativních běhů pořádaných v Polsku a v Evropě.

Fellowes Logo